فرمانداری شهرستان الیگودرز
فرمانداران سابق

ليست فرمانداران شهرستان اليگودرز از اول انقلاب اسلامي تا كنون

1-ايرج رستمي تاريخ شروع 21/1/1358 الي 30/5/1358 بعنوان فرماندار

2-ابوالفضل سياسي فر تاريخ شروع 1/6/1358 الي 5/10/1358 بعنوان فرماندار

3-عليرضا منظري تاريخ شروع 6/10/58 الي 15/7/1360 بعنوان فرماندار

4-محمدعلي كاشاني تاريخ شروع 15/7/1360 الي 15/8/1361 بعنوان فرماندار

5-حميد رضا كامراني تاريخ شروع 17 /8/1361 الي 1/8/1362 بعنوان فرماندار

6-محمد بهاروند تاريخ شروع 3/8/1362 الي 30/7/ 1366 بعنوان فرماندار

7- نور محمد فردي تاريخ شروع 1/10/1366 الي 10/2/1369 بعنوان فرماندار

8-شعبانعلي قرباني تاريخ شروع 01/2/1369 الي 30/5/1371 بعنوان فرماندار

9- سيد اسد الله محمدنيا تاريخ شروع 1/6/1371 الي 30/12/1371 بعنوان سرپرست فرمانداري

10-حسين مشهدي تفرشي تاريخ شروع 1/1/1371 الي 26/5/1372 بعنوان فرماندار

11-والي محمودي تاريخ شروع 26/5/1372 الي 30/1/1373 بعنوان سرپرست

12-نور محمد فردي تاريخ شروع از 31/1/1373 الي 27/11/1376 براي دومين بار بعنوان فرماندار

13- محمد رضا مشايخ عاملي تاريخ شروع 27/11/1376 الي 8/12/1380 بعنوان فرماندار

14-محمد كرم محمدي تاريخ شروع 8/12/1380 الي حدود 3/9/1383 بعنوان فرماندار

15-عليرضا صادقي تاريخ شروع از 3/9/1383 الي 27/11/1384 بعنوان فرماندار

16-مراد عبد الهيان تاريخ شروع از 27/11/1384 الي 7/3/1385 بعنوان سرپرست

17- مرتضي وليپوري تاريخ شروع از 1/7/1385 تا 7/9/1386 بعنوان فرماندار

18-سيد مهدي وفائي مقدم تاريخ شروع از7/9/1386 الي 20/6/1391 بعنوان فرماندار

19- رضا آريايي تاريخ شروع 21/6/1391 الي 24/12/1391بعنوان سرپرست

20- سيد ولي اله رضوي نژاد تاريخ شروع 25/12/1391 الي 27/07/1393 بعنوان فرماندار

21- ولي اله ميرزايي اصل تاريخ شروع 28/7/1393 الي 28/11/1395 بعنوان فرماندار
22- احسان جهانيان  تاريخ شروع 29/11/1395 الي ......................بعنوان فرماندار 
تاریخ به روز رسانی: 2017/07/25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal