فرمانداری شهرستان الیگودرز
1396/10/13
حضور با شكوه مسئولين و مردم ولايتمدار شهرستان اليگودرز در راهپيمايي مردمي ميثاق با ولايت امروز 13 ديماه 96 حضور با شكوه مسئولين و مردم ولايتمدار شهرستان اليگودرز در راهپيمايي مردمي ميثاق با ولايت امروز 13 ديماه 96
 
 به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان اليگودرز، مسئولين و مردم ولايتمدار شهرستان همچون گذشته در حمايت از نظام مقدس جمهوري اسلامي روز چهارشنبه مورخه 13/10/96 به ميدان آمدند و مشت محكمي بر دهان استكبار كوبيدند.

سرهنگ برامكي فرمانده بسيج شهرستان اليگودرز گفت: انقلاب اسلامي يك حرف نو براي زندگي انسان است.

ايشان افزود: استبداد فكري و عملي هيچ جايگاهي در انقلاب اسلامي ندارد و كار در جهت جلب رضاي خداوند از اصول نظام مي باشد و لفظ جمهوري اسلامي كه كليه ارزش هاي انقلاب را در خود دارد ، بر قدرت و اراده مردم در چارچوب اسلام و دستورات الهي تكيه دارد.

برامكي با اشاره به جنگ تحميلي و اعمال تحريم ها توسط دشمنان عنوان كرد:دشمني دشمنان ما تمام شدني نيست و سعي در اعمال اين دشمني به طرق مختلف دارند.

سرهنگ برامكي اظهار داشت:اتفاقات چند روز اخير دل مردم را جريحه دار كرد و نشان داد كه پشت صحنه اين اتفاقات دشمنان قسم خورده انقلاب هستند .

ايشان افزود:ما اينجا جمع شديم كه از نظام حمايت كنيم و افتخار ما اين است مردم سالاري ديني در كشور با برگزاري 40 انتخابات جهت همه اركان نظام نمود پيدا كرده است.

سرهنگ برامكي گفت: همه ما تا پاي جان حامي نظام مقدس جمهوري اسلامي و دولت هستيم و در سايه اين آرامش و امنيت انتظار داريم به مطالبات بحق مردم  رسيدگي شود و تنها راه برون رفت از مشكلات اقتصادي  پياده كردن الگوي اقتصاد مقاومتي است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 53
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal