فرمانداری شهرستان الیگودرز
اخبار
1396/06/15
جلسه كارگروه اجتماعي و فرهنگي شهرستان اليگودرزبرگزار شد جلسه كارگروه اجتماعي و فرهنگي  شهرستان اليگودرزبرگزار شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان اليگودرز، جلسه كارگروه اجتماعي و فرهنگي شهرستان با حضور جهانيان فرماندار و ساير اعضاء امروز چهارشنبه مورخه 15/06/96 رأس ساعت 10 صبح در محل سالن جلسات شهيد قادري فرمانداري برگزار شد .

جهانيان فرمانداراليگودرز دراين جلسه با اشاره به مسئله طلاق و آسيب هايي كه بدنبال دارد گفت: مهم ترين راهكار براي كاهش آمار طلاق در جامعه ارائه آموزش كافي در زمينه مهارتهاي زندگي با استفاده از تمام ظرفيت هاي ادارات و نهادهاي شهرستان است.

ايشان با اشاره به استفاده مناسب از فضاي مجازي بيان داشت: بايد از اين فضاي فراگير اجتماعي در جهت آموزش مسائل زندگي خانوادگي و برخورد با مسائل و مشكلات به زوجين نهايت استفاده و بهره گيري بعمل آيد.

جهانيان تأكيد كرد: اساتيد متخصص دانشگاه و روحانيون حوزه علميه ظرفيت بسيار مهمي براي كمك به جامعه و جوانان در اين حوزه مهم مي باشند.

ايشان در ادامه با تأكيد بر ساماندهي حاشيه شهر گفت: توانمند سازي ساكنين مناطق حاشيه اي شهر ، دسته بندي مسائل و مشكلات موجود اين مناطق و ارائه راهكاري عملياتي براي حل مشكلات و معضلات موجود با همكاري و مشاركت دستگاهها و نهادهاي مرتبط در دستور كار قرار گيرد.

فرماندار در پايان اظهار داشت: اجراي برنامه هاي فرهنگي ، مذهبي و اجتماهي در مناطق حاشيه اي با مشاركت ساكنين آن مناطق ضرورت دارد و بايد دستگاهها نسبت به اين مهم توجه بيشتري داشته باشند.
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 44
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal