فرماندار خرم‌آباد: نبود اعتبار خدمات رسانی را سخت کرده است .
فرماندار خرم‌آباد: نبود اعتبار خدمات رسانی را سخت کرده است .
💥مطبوعات در هر جامعه نقش بسیار مهم و حائز اهمیتی دارند
‍ 🔻فرماندار خرم‌آباد:

🔹️نبود اعتبار خدمات رسانی را سخت کرده است

💥مطبوعات در هر جامعه نقش بسیار مهم و حائز اهمیتی دارند

👈به گزارش روابط عمومی خانه مطبوعات و رسانه های لرستان، جعفر طولابی فرماندار خرم آباد عصر امروز هفتم خرداد ماه 99با حضور در خانه مطبوعات با اعضای هیئت مدیره دیدار و گفتگو کرد.

👈در این جلسه اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات سوالات و مطالبات مردمی از جمله امنیت، نظارت بیشتر بر مصوبات شورای شهر ،ورودی و خروجی شهر ،وضعیت مبلمان شهری ، وضعیت مکان های تاریخی و گردشگری شهر خرم آباد مطرح نمودند.

👈فرماندار خرم‌آباد نیز ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت به هیئت مدیره خانه مطبوعات اظهار داشت: فعالیت های انجام شده خانه مطبوعات در این مدت جای تقدیر و تشکر دارد و به حمدالله خانه مطبوعات لرستان با اقدامات اجرا شده جایگاه خود را در استان مستحکم ساخته است.

👈طولابی با بیان اینکه مطبوعات در هر جامعه نقش بسیار مهم و حائز اهمیتی دارند ، افزود: امیدواریم جامعه خبری استان هم از لحاظ کمیت و هم از لحاظ کیفیت ارتقا داده شوند تا به عنوان پل ارتباطی مدیران و مردم نقش خود را به خوبی ایفا نمایند.

👈وی ادامه داد: وظایف فرمانداری بیشتر بحث نظارتی می باشد و تنها در بحث انتخابات به عنوان مجری عمل می کند، خدار وشکر در انتخاباتی که گذشت با کمک همه نهادها با کمترین حاشیه برگزار شد.

👈فرماندار خرم‌آباد با اشاره به اینکه در مدت زمانی که فرماندار هستنم بیشترین وقت صرف انتخابات و ویروس کرونا شده است گفت : در بحث خدمات و مبلمان شهری مسائل و مشکلاتی وجود دارد، برنامه وطرح هایی توسط شهرداری در دستور کار هست ولی متاسفانه نبود اعتبار کار را بسیار سخت کرده است.

👈طولابی تصریح کرد: شهرستان خرم آباد دارای 650 روستا و 506 هزار نفر جمعیت شهرستان و 370 هزار نفر جمعیت شهر خرم آباد می باشد.

👈فرماندار خرم آباد در خصوص امنیت عنوان کرد: بیشتر تیراندازی‌های گذشته در شهر خرم‌آباد، ناشی از اختلافات خانوادگی و قومی قبیله ای بوده و در سطح استان وشهرستان خرم آباد جرم های سخت ، گروه سازماندهی شده ، آدم ربایی و ... وجود نداشته است

👈در این جلسه سید احمد موسوی مدیر عامل ، حسن ایزدی رئیس هیئت مدیره، اکبر بابایی ،محدثه مقدم و‌صغری سپهوند عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات لرستان حضور داشتند.

@presshouse.
خبر: هادی کردعلیوند
تاریخ:
1399/03/10
تعداد بازدید:
197
منبع:
Powered by DorsaPortal