11مورد فوتی قطعی مثبت/ 3 مورد مثبت مشکوک در الیگودرز
11مورد فوتی قطعی مثبت/ 3 مورد مثبت مشکوک در الیگودرز
11مورد فوتی قطعی مثبت/ 3 مورد مثبت مشکوک در الیگودرز
به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت بیماری کرونا، بر اساس طرح مشارکت های مردمی در پیشگیری، کنترل و مقابله با بیماری کرونا، جلسه ای در این خصوص در دفتر امام جمعه با حضور دکتر کشکولی فرماندار الیگودرز و اعضای قرارگاه جهادی حضرت ابوالفضل (ع) تشکیل شد .
دکتر کشکولی گفت: گروههای جهادی از ابتدا شروع بیماری کرونا خودجوش فعالیت پاکسازی و ضد عفونی شهرستان را شروع نمودند و با برنامه ریزی دقیق تر و تشکیل قرار گاه جهادی در سطح شهرستان همچنان فعالیتشان ادامه دارد.
فرماندار الیگودرز گفت: تاکنون 176 مورد به آزمایشگاه مرجع ارسال شده و 51 مورد مثبت و 88مورد منفی ثبت شده است . و در حال حاضر یک مورد مثبت در بیمارستان شهید ولیان و 39 مورد مثبت در منزل بستری می باشند .
11 مورد فوتی قطعی مثبت و 3 مورد مشکوک در الیگودرز ثبت شده است .
وی در ادامه افزود در سطح شهرستان مشکلی در توزیع اقلام بهداشتی و ماسک نداریم و از همکاری همه ی مردم شریف شهرستان و صنوف قدرانی می کنم و با قانون شکنان سلامت و امنیت بهداشتی مردم بشدت برخورد می شود .
حجت الاسلام سرلک ضمن تقدیر از مدیریت بحران شهرستان و گروه های جهادی گفت: اگر کوچکترین قدم برای رضای خدا باشد ماندگار است و آنچه برای غیر خدا باشد از بین خواهد رفت. بحران کرونا یک بحران جهانی است همه مردم و دستگاهها با همکاری هم جهت کنترل و مهار این ویروس باید اقدام کنند .
امام جمعه الیگودرز گفت خیرین با همت والای که دارند به کمک قشر آسیب پذیر بیایند و کسانی که مشکل معیشتی دارند را یاری نمایند .
سرهنگ برامکی گفت: با همکاری گروههای جهادی تاکنون 50 هزار ماسک، 30 هزار جفت دسکش،20 هزار لیتر مواد صد عفونی و 2600 بسته مواد غذایی و بهداشتی رایگان در سطح شهرستان توزیع شده و در آستانه ماه مبارک رمضان هزار بسته مواد غذایی توسط گروههای جهادی رایگان توزیع خواهد شد
فرمانده ناحیه سپاه الیگودرز افزود :خیرین می توانند کمکهای نقدی را بنام قرار گاه جهادی حضرت ابوالفضل (ع) نزد بانک انصار واریز نمایند.
💠 شماره کارت :
6273811149115153
🌐 کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت بیماری کرونا در شهرستان الیگودرز
 
 
 
تاریخ:
1399/01/26
تعداد بازدید:
171
منبع:
Powered by DorsaPortal