b_300_0_16777215_00_images_24f1a18d-dee6-4bcf-a452-72ca4778da9e.jpg

سرپرست فرمانداری الیگودرز:

خبرنگاران مطالبات مردم از مدیران را مطرح کنند


خط قرمز ما در این شهرستان امنیت مردم می باشد و برای تامین امنیت دهها هزار نفر اهمیتی ندارد ده نفر هم تنبیه شوند.


✍به گزارش نیوز الیگودرز: امیر دالوند سرپرست فرمانداری الیگودرز در نشست با خبرنگاران این شهرستان با اشاره به شعار امسال گفت: همه ما باید در راستای تحقق خواسته مقام معظم رهبری تلاش نموده و قطعا رسانه ها نقش غیر قابل انکاری در تبیین این شعار دارند .

سرپرست فرمانداری الیگودرز گفت: در حال حاضر یک دولت مردمی و انقلابی مشغول به کار است و همه وظیفه داریم دولت را همراهی نماییم .


وی افزود : رسانه ها بعنوان چشمان تیز بین جامعه باید پرسشگر باشند و مطالبات را از مسوولان مطرح نمایند و تا زمانی که من در این شهر هستم اجازه نخواهم داد مدیری از خبرنگاران شکایت نماید .

دالوند با اشاره به اینکه امنیت خط قرمز ما می باشد، افزود: از دیدگاه من برای تامین امنیت دهها هزار نفر جمعیت این شهر و جمعیت شناور اهمیتی ندارد ده نفر هم تنبیه شوند .

وی با اشاره به اینکه مدیران ملزم به اجرای دقیق مصوبات می باشند افزود: من آدم کسی نیستم و آدم نظام و نیروی دولت هستم و هر مدیری که مصوبات را اجرا نکند بعنوان ترک فعل به دادستانی معرفی خواهد شد و در همین راستا تا کنون یک مدیر و یک پیمانکار به دادستان معرفی شده اند .

دالوند در پاسخ به سوال خبرنگار ما در رابطه با دلیل عدم تعیین تکلیف فرمانداری الیگودرز و عدم برگزاری مراسم رسمی معارفه گفت: من سرباز نظام هستم و نیروی دولت و هم اکنون با حفظ سمت مدیر کلی بعنوان سرپرست فرمانداری منصوب شده ام و حتی پستی دیگر نیز به من پیشنهاد شده است اما وابسته به میز و صندلی نیستم و هرکجا که تصمیم گرفته شود به مردم خدمت می کنم .


وی با اشاره به پروژه های نیمه تمام نظیر زیر گذر سه راهی شول آباد گفت: خبرنگاران با نگاهی متفاوت نسبت به مطرح نمودن مطالبات مردم دریغ نکنند.

در این جلسه میثم محتشم رییس اداره فرهنگ‌و ارشاد اسلامی الیگودرز نیز به شرایط رسانه ای شهرستان اشاره نمود و گفت: خبرنگاران شهرستان در طول سالیان متمادی همواره ضمن بیان دردهای جامعه خدمات نظام را بیان نموده اند و در دوران بیماری کرونا نیز نقش بسزایی در مقابله با این بیماری منحوص ایفا نموده اند .


همچنین خبرنگاران به بیان نقطه نظرات خود در خصوص مشکلات شهرستان و حوزه رسانه پرداختند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید