💢 جلسه شورا ترافیک شهرستان الیگودرز برگزار شد.

📝 به گزارش روابط عمومی فرمانداری الیگودرز، جلسه شورای ترافیک شهرستان الیگودرز عصر روز گذشته (سه شنبه ۱۳ دی ماه ۱۴۰۱) به ریاست خسروی فرماندار و با حضور دیگر اعضا شورا و اصحاب رسانه به منظور بررسی مصوبات جلسات قبل و بررسی مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

🔻 در ابتدای این جلسه خانم یکتا دبیر شورای ترافیک شهرستان با اعلام دستور کار جلسه و بررسی مصوبات جلسه قبل پرداخت و در ادامه هر یک از مدیران دستگاه های اجرائی به بیان اهم اقداماتی که در رابطه با اجرای مصوبات انجام داده بودند؛ پرداختند.

🔻 خسروی فرماندار با اشاره به لزوم نهادینه سازی تکریم ارباب رجوع در دستگاه‌های اداری شهرستان بیان داشت: هیچ کاری مهمتر از کار مردم نیست.

🔻 وی گفت در شش ماهه نخست سالجاری ۳۸ درصد از اعتبارات عمرانی شهرستان جذب شده است.

🔻 وی با بیان اینکه فصل کار عمرانی در این شهرستان کوتاه می باشد تصریح کرد: انتخاب پیمانکاران ضعیف و نداشتن تجهیزات لازم، ماشین آلات و نقدینگی باعث از دست رفتن زمان تکمیل پروژه ها می شود و از ابتدای سال جدید از طریق مسئولان مربوطه این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.


🔻 در پایان این جلسه مقرر شد موارد ترافیکی که نیاز به بازدید و کارشناسی اعضا شورای ترافیک دارد پس از بازدید از محل مورد نظر، نظرات و پیشنهادات جهت جمع بندی و رفع موانع در جلسه آینده ارائه دهند.

b_300_0_16777215_00_images_z269.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید