نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: ۲۰ میلیارد ریال قیر رایگان و چهار میلیارد ریال نقدی از محل اعتبارات شرکت بازآفرینی ایران به این شهرستان تخصیص یافت.

محمد خدابخشی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۲۰ میلیارد ریال با موضوع تامین قیر مورد نیاز اجرای طرح های تملک دارایی های سرمایه ای و چهار میلیارد ریال اعتبار نقدی از محل شرکت بازآفرینی ایران برای شهر الیگودرز در سال ۹۹ اختصاص یافت.

وی اظهار داشت: مبلغ چهار میلیارد ریال برای آسفالت معابر محله هواشناسی الیگودرز تخصیص یافته که اقدام به موقع شهرداری، راه و شهرسازی و سایر دستگاه های خدمات رسان به منظور جذب این اعتبارات ضروری است.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: ۴۰ میلیارد ریال اعتبار طرح بازآفرینی شهری لرستان به دلیل تعلل در اجرا برگشت داده شد و این در حالی است که تامین اعتبار به دلیل شرایط اقتصادی کنونی با تلاش بسیار انجام می شود.

خدابخشی با بیان اینکه شهرداری ها و مسئولان راه و شهرسازی باید در این راستا پاسخگو باشند تصریح کرد: ۱۶ میلیارد ریال از این رقم سهم شهر الیگودرز بوده است. 

وی با اشاره به اینکه اعتبارات تخصیص‌یافته در این حوزه بی‌سابقه است اظهار داشت: پیش از این، ۲۶۰ میلیارد ریال به طرح چهار خطه الیگودرز - داران، ۲۶۰ میلیارد ریال به جاده الیگودرز - مسجدسلیمان، ۳۸۰ میلیارد ریال به راه‌آهن و ۵۰ میلیارد ریال به زیرگذر روستای خمه تخصیص‌یافته است.

الیگودرز با حدود ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در شرق لرستان قرار دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید