ایمان خسروی  فرماندار ضمن  تشریح حادثه دریاچه سد خان آباد  گفت: خانواده ای که گویا از ساکنان یکی از روستاهای ازنا بوده امروز برای تفریح به دریاچه سد خان آباد در بخش بربرود غربی الیگودرز  عزیمت نموده اند. وی افزود : آنگونه که شاهدان‌ ماجرا عنوان‌نموده اند سه کودک در پی  توپ به دریاچه سقوط می کنند و پدر خانواده برای نجات آنها وارد دریاچه می شود اما دو کودک توسط گردشگران‌ حاضر در محل نجات می یابند و متاسفانه پدر خانواده که حدود ۵۵ ساله می باشد و یک پسر ۹ ساله  غرق می شوند . وی با اشاره به اینکه جسد پدر خانواده  توسط بالگرد  اورژانس هوایی به سردخانه بیمارستان‌منتقل شد افزود :  تلاش نیروهای امدادی و  غواصان آتش نشانی و هلال احمر برای پیدا نمودن پسر غرق شده این خانواده بجایی نرسید و ادامه عملیات جستجو بدلیل تاریکی هوا متوقف و فردا با کمک ستاد مدیریت بحران استان‌ از سر گرفته خواهد شد .

خسروی با اشاره به اینکه در آستانه فصل گرما می باشیم و عزیمت به دریاچه ها افزایش می یابد ،  افزود: دریاچه های سدهای الیگودرز برای شنا مناسب نیست و ممنوعیت شنا با علائم هشداری در اطراف این اماکن  اطلاع رسانی شده است و لازم است مردم به این موارد توجه نمایند تا شاهد حوادث تلخ نباشیم .

در همین رابطه علیمیرزا بسحاق شهردار الیگودرز نیز گفت: ضمن هماهنگی با آتش نشانی مرکز استان مقرر شد فردا یک تیم زبده برای کمک به غواصان آتش نشانی الیگودرز اضافه شود .

z627.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید